850 zł12 kadrów wysokiej jakości ,
12 wydruków (15x23) - papier jedwabny
drewniany pendrive,
eleganckie opakowanie,
garderoba dla maluszka i mamy
czas trwania sesji 1 h

Sesja Rodzinna Pakiet 101.
1100 zł18 kadrów wysokiej jakości ,
18 wydruków (15x23) - jedwab
wydruk 30x30 na piance
drewniany pendrive,
eleganckie opakowanie,
garderoba dla maluszka i mamy
czas trwania sesji 1-1,5 h

Sesja Rodzinna Pakiet 202.
1450 zł25 kadrów wysokiej jakości ,
25 wydruków (15x23) - jedwab
gratis album 20x20 o wart. 300zł
drewniany pendrive,
eleganckie opakowanie,
garderoba dla maluszka i mamy
czas trwania sesji 1-1,5 h

Sesja Rodzinna Exclusive03.

Sesja rodzinna cennik

BEZSTRESOWE SESJE DLA ZAJĘTYCH I ZAPRACOWANYCH MAM!

 

Kiedy Twoje maluszki są już na świecie - chcesz aby każdy moment był zapamiętany i bezcenny!

Twoje dzieci z roku na rok wyglądają zupełnie inaczej i sama o tym dobrze wiesz! Ten czas warto upamiętnić na dłużej, bo może się już nie powtórzyć! Wiem, że masz sporo zajętego czasu poprzez Twojego malucha inne obowiązki, jednak znajdź moment!

Zajrzyj do przytulnego STUDIA FOTOGROSZKI lub spotkajmy się w plenerze, a razem stworzymy coś magicznego i niepowtarzalnego!

Cennik naszej oferty znajdziesz na samym dole strony!

 

sesja rodzinna warszawa

 

Sesja zdjęciowa rodzinna

Kiedy najlepiej wykonać?

Sesja rodzinna to coś zupełnie innego i wyjątkowego, wykonać ją można w każdym dowolnym dla Was momencie! Może macie jakąś wspólną ulubioną datę, Wasz maluch pierwszy raz usiadł lub robi właśnie pierwsze kroki? Może jest ładna pogoda za oknem, a może po prostu chcecie upamiętnić ten czas razem! Wasze dzieci rosną! Macierzyństwo - to trudny, ale równie piękny czas! Sesja rodzinna to idealne rozwiązanie na zatrzymanie tego momentu!

 

SESJA rodzinna W STUDIU czy sesja rodzinna w plenerze?

Fotografia rodzinna to szczególny rodzaj sesji, który może zostać wykonany w każdej dogodnej dla Was opcji. Możemy ją wykonać zarówno w plenerze jak i w studio według Waszych preferencji.

 

SESJA rodzinna w plenerze

Mając na myśli sesję rodzinną w plenerze, częściej zapraszam Was na ubocza Warszawy niż zatłoczone parki. Wszelkie opuszczone łąki to czysta magia. Kiedy Ty widzisz zwykłą łąkę - ja widzę bardzo delikatne kadry skąpane w promieniach słońca, gdzie głównym kadrem jest Wasza rodzina. Nic więcej nie jest nam potrzebne do szczęścia. Miejsca poboczne to cudne miejsca, gdzie skupiam się wyłącznie na Was! Nie przeszkadza nam zbytnia liczba przechodniów i mamy dość intymną atmosferę!

Każda pora roku polecana jest na piękne kadry!

Wiosną mamy kwitnące różowe drzewa, latem skąpane w słońcu łąki, jesienią - wszystkie barwy świata na liściowych dywanach, a zimą - ze śniegiem lub bez może być równie pięknie nawet w brązowych uśniętych trawach w pięknych zimowych stylizacjach.

sesja rodzinna warszawa
sesja rodzinna w plenerze warszawa

 

SESJA rodzinna BOHO

Sesja rodzinna boho to odpowiednia stylizacja! Kadry w stylu boho są niecodzienne i bardzo magiczne - jedyne w swoim rodzaju. To styl, który się bardzo wyróżnia i pozwoli Ci mieć naprawdę wyjątkową pamiątkę! Wystarczą fajne kozaki do sukienki z naszej pięknej garderoby, kapelusz na głowę, pled z frędzlami i Wasze piękne uśmiechy!

sesja rodzinna podkowa leśna fotogroszki 1

 

SESJA rodzinna w studio

Studio sprawdza się zwłaszcza podczas nieprzyjemnej aury za oknem, ale nie tylko! Jeśli chcesz postawić na bardzo delikatne kadry, w zupełnie innym i niecodziennym dla Ciebie stylu - zapraszam do przytulnego i domowo urządzonego studia. Znajdziemy czas na wypicie łyka aromatycznej kawy, wspólnie wybierzemy najlepszą dla Ciebie i Twojej rodziny garderobę. Efektem ma być dobra zabawa i piękne kadry, dlatego pamiętajcie o odpowiednim przygotowaniu dzieci na tą okazję. Niech wiedzą, gdzie przyjdą, co będziemy robić, że będziecie się dużo przytulać i razem bawić.

 

 

stylizacja - sesja rodzinna

Wasze przygotowanie do sesji jest kluczem do magicznych kadrów! Studio wyposażone jest w garderobę dla mam oraz dla najmłodszych do ok. 1 roku życia. Pamiętajcie, że zawsze warto zabrać cos swojego, delikatnego - razem dobierzemy odpowiednie stylizacje. Warto pamiętać o dodatkach, typu kapelusz, delikatna biżuteria, odpowiednie kolorystycznie obuwie/narzutki/sukienki/ubranka. Zamknijmy się max w 3-4 kolorach wokół rodziny, aby wyglądać schludnie i nie przesadzać z gamą kolorystyczną.

 

delikatna sesja rodzinna

Studio Fotogroszki specjalizuje się w bardzo delikatnych, czystych, wręcz organicznych kadrach. Jasna fotografia, jasne stylizacje, delikatne dodatki to wszystko tworzy ponadczasową fotografię rodzinną, której nie powstydzisz się za kilkanaście lat. Najważniejsze są Wasze emocje, spojrzenia, wspólna zabawa i Wasze uśmiechy - resztą zajmuję się ja, nadając profesjonalną i oryginalną obróbkę, której nie spotkasz nigdzie więcej.

sesja rodzinna podkowa leśna fotogroszki

 

SESJA RODZINNA ciążowa

Czas ciąży jest wyjątkowy! Spokojnie Wasza sesja rodzinna może być połączona właśnie z kadrami rodzinnymi. Każda sesja ciążowo-rodzinna to połączenie kadrów mamy z brzuszkiem oraz kadrów rodzinnych, tak aby była to Wasza wspólna pamiątka na lata!

 

SESJA rodzinna z psem / z pupilem

Studio jest mile widziane dla Waszych ukochanych zwierzaków, o ile zwierzak jest dość posłuszny i będziemy mogli nad nim zapanować. Sami zdecydujcie, czy zwierzak nadaje się na tego typu sesje, czy nie! Zdecydowanie bardziej polecam spotkać się ze zwierzakiem w plenerze. Pamiętajcie, iż sesja trwa ok. godziny, półtorej - jeśli Wasz pupil jest skory do komend, będzie nam łatwiej sprawnie przeprowadzić wszystkie zamierzone kadry.

sesja rodzinna z psem warszawa

 

SESJA rodzinna na prezent

Jeśli chcesz sprawić prezent dla rodziny, np. z okazji świąt, rocznicy ślubu, z okazji chrztu, itp zawsze możesz skorzystać z pięknego voucheru , który będzie zawierał sesje rodzinną wg oferty. Będzie to niezapomniana pamiątka na lata i niepowtarzalny prezent. Sesja rodzinna na prezent może być zrealizowana w ciągu pół roku od jej zakupu. Może być wykorzystana zarówno w plenerze jak i w Studio Fotogroszki.

kontakt

Wyślij

Dziękuję za Twoją wiadomość. Niebawem się z Tobą skontaktuję :) Błąd wysłania wiadomości! Spróbuj proszę jeszcze raz!
Mam nadzieję, że niebawem się spotkamy!


Możesz skontaktować się poprzez formularz obok lub bezpośrednio na photogroszki@gmail.com!
Zapraszamy !