plener
studio

Sesja może się odbyć w przytulnym studio w centrum Warszawy lub w plenerze. W studio znajdziesz garderobę dla siebie i maluszka. Wszystko urządzone jest tak, abyś czuła się tu jak u siebie w domu. W plenerze znajdę odpowiednie miejsce i magiczne światło - tak aby zdjęcia wyglądały niepowtarzalnie i zjawiskowo. Najlepszym czasem jest tzw. "złota godzina" - ok. godziny przed zachodem słońca lub zaraz po wschodzie.

 

Jeśli jesteś zainteresowana sesją z FOTOGROSZKI,

skontaktuj się ze mną!

photogroszki@gmail.com

516057073

Q&A

_

 

sesja brzuszkowa

 

sesja ciążowa w którym miesiącu/ w którym tygodniu sesja ciążowa ?

 

Sesja ciążowa to wyjątkowy czas, który warto uwiecznić między 27 a 35 tygodniem ciąży. Podpowiem, że na sesji można się pojawić jak tylko brzuszek zaczyna być już całkiem pokaźny, co u każdej mamy może nastąpić w różnym momencie od końca 6 miesiąca ciąży do 9 miesiąca ciąży. Ważne, aby mama czuła się jeszcze całkiem swobodnie podczas sesji, dlatego lepiej zdecydować się troszkę wcześniej. Jeśli nie jesteś zdecydowana na odpowiedni moment, odezwij się do mnie a doradzę który moment będzie dla Ciebie najlepszy!

 

gadżety do sesji ciążowej?

 

Sesje w moim studio to sesje bardzo delikatne, w naturalnym stylu, w delikatnych odcieniach, stawiam na Wasze emocje podczas sesji, Wasze spojrzenia i czułość. Jedyne gadżety do sesji ciążowej jakie mogą zostać użyte to odpowiednia stylizacja oraz przykładowo udane zdjęcie usg Waszego maluszka, delikatna koronkowa bielizna, aksamitny szlafroczek lub zwiewna sukienka. To wszystko stworzy ponadczasową sesję!

 

sesja ciążowa - jak się powinnam przygotować?

 

bardzo ważny jest mocniejszy makijaż oraz odpowiednia fryzura - delikatne fale zawsze wyglądają wspaniale. pamiętaj o zadbanych paznokciach.

odpowiednia garderoba to klucz do pięknej sesji! w studio znajdziesz sporo sukienek W DELIKATNYM STYLU. ZAWSZe możesz zabrać ze sobą delikatną bieliznę lub koronkowe stroje (jeśli posiadasz).

 

 

CZY SESJA ciążowa ZAWIERA UJĘCIA RODZINNE I Z RODZEŃSTWEM?

 

 

tak! sesja może być mieszana - zawsze powstają kadry samej mamy z brzuszkiem na przemian z ujęciami rodzinnymi. PO TYM CZASIE TATA MOŻE (lecz nie musi) ZABRAĆ RODZEŃSTWO NA LUNCH LUB NA SPACER W POBLIŻU, ABYŚMY MOGLI WYKONAĆ RESZTĘ KADRÓW samej mamy.

 

_

 

sesja noworodkowa

 

sesja noworodkowa - w którym tygodniu?

 

Teoretycznie najlepsze są pierwsze 2 tygodnie życia maluszka, jednak coraz częściej zdarza mi się wykonywać sesje noworodkowe nawet do 6 tygodnia życia. Sesja ma być dla Was wspaniałą pamiątką, więc lepiej chwilę zaczekać jeśli wyszliście później ze szpitala lub jeśli mama nie czuje się jeszcze na siłach. Im wcześniej, tym na pewno większa szansa na więcej układanych kadrów samego maleństwa. Im później tym więcej ujęć w objęciach rodziców. Tak naprawdę cała sesja dostosowana jest pod maluszka i jego potrzeby!

 

 

sesja noworodkowa - kiedy zarezerwować termin?

 

najlepiej zabukować termin jak twój maluszek jest jeszcze w brzuchu, aby mieć pewność że mam dla was wolny termin. z reguły wpisuję wasz wstępny termin porodu do kalendarza,
a kiedy maluch jest na świecie, dajecie mi znać, kiedy byłby dla was odpowiedni czas na sesję.

 

 

sesja noworodkowa - jak długo trwa?

 

Sesja noworodkowa trwa z reguły od 1,5h do 3h. Sesja dostosowana jest pod rytm maleństwa. Musimy mieć czas na przebranie, karmienie oraz przytulanie. Czasem sesja może odbyć się całkiem sprawnie, jak tylko maleństwo nam odpowiednio zaśnie. Najpiękniejsze ujęcia powstają właśnie podczas snu. Tutaj ważna rola rodziców, aby starać się jak najdłużej utrzymać maluszka bez snu przed sesją - delikatnie je miziać, zabawiać, tzw. "wymęczyć", aby była większa szansa na sen podczas sesji.

 

 

czy sesja noworodkowa zawiera ujęcia rodzinne i z rodzeństwem?

 

oczywiście! każda sesja to kadry samego maluszka oraz ujęcia z rodzicami i rodzeństwem! Zaczynamy od ujęć rodzinnych. Po tym czasie tata może zabrać rodzeństwo na lunch lub na spacer w pobliżu, abyśmy mogli wykonać resztę kadrów samego maluszka w ciszy i spokoju.

 

 

sesja noworodkowa - co należy zabrać na sesję?

 

najlepiej gdy maluch przyjeżdża już w delikatnym koronkowym lub gładkim bodziaku. zawsze jest większa szansa na wykonanie pierwszych kadrów kiedy jeszcze smacznie śpi po wykonanej drodze. zabierz zapas mleka, szczoteczkę do włosów, zapas pampersów. cała reszta po mojej stroni! Odpowiednie owijki, opaseczki, garderoba dla mamy i maluszka znajdujĄ się w studio.

 

_

 

sesja dziecięca & rodzinna

 

sesja dziecięca&rodzinna - kiedy jest najlepszy moment na sesję?

 

KAŻDY CZAS WARTY JEST UPAMIĘTNIENIA!

jeśli przeoczyłaś sesję noworodkową polecam 3-5 MIESIĄC ŻYCIA (PEWNE LEŻENIE NA BRZUSZKU/RACZKOWANIE),

6-9 MIESIĄC ŻYCIA (PIERWSZE SIADY MALUSZKA),

10-12 MIESIĄC ŻYCIA (SESJA ROCZKOWA),

STARSZAKI - SESJE RODZINNE Z KADRAMI UWZGLĘDNIAJĄC ZWŁASZCZA MALUCHY.

 

 

sesja dziecięca - co należy zabrać na sesję?

 

studio wyposażone jest w garderobę do 1 roku życia malucha oraz dla mamy, więc niekoniecznie musisz coś zabierać. Jeśli posiadasz - zawsze możesz zabrać słodką sukienkę dla dziewczynki lub spodenki na szelkach dla chłopca.

 

 

gdzie odbywa się sesja dziecięca & rodzinna?

 

sesja może się odbyć w moim przytulnym studio, jak i w plenerze na terenie warszawy i okolic. zawsze staram się wykonywać dużo kadrów rodzinnych, ale z uwzględnieniem zwłaszcza maluszka na pierwszym planie.

 

 

w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu!

 

obserwuj @fotogroszki.pl

email | photogroszki@gmail.com

telefon 516 057 073

Warszawa, ordynacka 9 / 33

regulamin

polityka prywatności