Sesja boho cena

 

STUDIO FOTOGROSZKI, oprócz delikatnych i naturalnych kadrów związanych z Twoją rodziną, oferuje również sesje w stylu boho.

Cennik naszej oferty znajdziesz na samym dole strony!

 

 

SESJA W STYLU BOHO

Wychodząc na przód Waszym oczekiwaniom, Studio Fotogroszki zostało podzielone na dwie części - naturalną oraz w stylu boho. Teraz sesja boho będzie możliwa nie tylko na Twoim ślubie czy przyjęciu. Możesz ją mieć w pięknej scenerii wraz ze swoją rodziną. Podczas sesji brzuszkowej, rodzinnej, dziecięcej czy roczkowej. To doskonała okazja na posiadanie pamiątki w tak magicznej, aczkolwiek nadal delikatnej scenerii.

 

Sesja ciążowa boho

Ostatnimi czasy sesje ciążowe boho są bardzo popularne, dlatego w Studio Fotogroszki nie brakuje dodatków w tym klimacie! Wystarczy kilka poduszek boho, odpowiednia stylizacja boho, dodatki i niepowtarzalna obróbka, które razem tworzą piękną całość! Sesje Boho to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które kochają ten styl. Studio wyposażone jest w garderobę dla przyszłych mam - wiele sukienek w jasnych barwach. Nie obawiaj się, że możesz wyglądać blado - studio ma ciepłe barwy a obróbka jest wykonana w ciepły sposób.

sesja ciążowa boho warszawa

 

SESJA ROCZKOWA BOHO

Sesja roczkowa to wyjątkowy czas - jedyny w swoim rodzaju! Pierwszy rok Twojego dziecka to wielkie wydarzenie, które powinno być wyjątkowo uczczone. Jeśli jesteś zwolenniczką bardzo naturalnych i delikatnych kadrów, kolorów ziemi, naturalnych zabawek - dobrze trafiłaś. Twój maluch na pewno dobrze poczuje się w pełnym ciepłych barw pomieszczeniu. Studio wyposażone jest w garderobę dla dziewczynek i chłopców, pełne delikatnych opaseczek. Jedyne o czym musisz pomyśleć przed sesją to Wasze pozytywne nastawienie i dobra zabawa podczas sesji.

ubranka boho do sesji

 

SESJA boho garderoba

Zarówno w przypadku sesji roczkowej, dziecięcej, jak i brzuszkowej, Studio Fotogroszki wyposażone jest w garderobę dla mam oraz dzieci w wieku do pierwszego roku życia.

sesja ciazowa boho warszawa

 

SESJA dziecięca BOHO

Każda sesja dziecięca to zarówno kadry samego maluszka jak i ujęcia z rodzicami. Sesja w stylu boho może zostać wykonana w każdym wieku malucha, w momencie, kiedy wiecie, że chcecie aby był uwieczniony na zdjęciach! Najlepszy czas między 4 a 12 miesiącem życia.

sesja roczkowa warszawa boho

 

SESJA rodzinna boho

Sesja w stylu boho może zostać wykonana dla całej rodziny. Jeśli Twój maluch ma od 4 do 12 miesięcy to wspaniały czas na upamiętnienie danego momentu z Waszego życia. Czas kiedy maluch podpiera się na rączkach, czas kiedy zaczyna siadać, czas kiedy stawia pierwsze kroki. Może poprostu to moment, który chcecie uwiecznić - zupełnie bez okazji?

sesja dziecięca boho
850 zł12 kadrów wysokiej jakości ,
12 wydruków (15x23) - papier jedwabny
drewniany pendrive,
eleganckie opakowanie,
garderoba dla mamy
czas trwania sesji 1-1,5 h

Sesja brzuszkowa Pakiet 102.
850 zł12 kadrów wysokiej jakości ,
12 wydruków (15x23) - papier jedwabny
drewniany pendrive,
eleganckie opakowanie,
garderoba dla maluszka i mamy
czas trwania sesji 1 h

Sesja Dziecięca & Rodzinna03.
kontakt

Wyślij

Dziękuję za Twoją wiadomość. Niebawem się z Tobą skontaktuję :) Błąd wysłania wiadomości! Spróbuj proszę jeszcze raz!
Mam nadzieję, że niebawem się spotkamy!


Możesz skontaktować się poprzez formularz obok lub bezpośrednio na photogroszki@gmail.com!
Zapraszamy !