850 zł12 kadrów wysokiej jakości ,
12 wydruków (15x23) - papier jedwabny
drewniany pendrive,
eleganckie opakowanie,
garderoba dla mamy
czas trwania sesji 1-1,5 h

Sesja brzuszkowa Pakiet 102.
1100 zł18 kadrów wysokiej jakości ,
18 wydruków (15x23) - jedwab
wydruk 30x30 na piance
drewniany pendrive,
eleganckie opakowanie,
garderoba dla mamy
czas trwania sesji 1-1,5 h

Sesja brzuszkowa Pakiet 2
02.
1450 zł25 kadrów wysokiej jakości ,
25 wydruków (15x23) - jedwab
GRATIS album 20x20 o wart. 300zł
drewniany pendrive,
eleganckie opakowanie,
garderoba dla mamy
czas trwania sesji 1-1,5 h

Sesja brzuszkowa EXLUSIVE
02.

Sesja ciążowa cena

BEZSTRESOWE SESJE W PRZYTULNYM STUDIO DLA ZAJĘTYCH PRZYSZŁYCH MAM!

Jeden z najwspanialszych momentów - tętniące w Tobie nowe życie! Ten czas warto upamiętnić na dłużej, bo może się już nie powtórzyć!

Zajrzyj do przytulnego STUDIA FOTOGROSZKI, a razem stworzymy coś magicznego i niepowtarzalnego!

Cennik naszej oferty znajdziesz na samym dole strony!

 

sesja brzuszkowa warszawa fotogroszki

 

Kiedy najlepiej wykonać sesję ciążową?

Sesje najlepiej wykonać między 27 a 35 tygodniem ciąży, w momencie kiedy brzuszek zaczyna być już pokaźny. U każdej mamy może to być różny moment - zaczynając od końca 6 miesiąca ciąży, kończąc na 8 lub 9 mc. Najważniejszy jest czas, aby mama czuła się jeszcze swobodnie podczas sesji, dlatego warto odezwać się nieco wcześniej niż ostatnie chwile przed porodem, aby podczas zdjęć czuć się komfortowo.

 

Sesja ciążowa boho

Ostatnimi czasy sesje ciążowe boho są bardzo popoularne, dlatego w Studio Fotogroszki nie brakuje dodatków w tym klimacie! Wystarczy kilka poduszek boho, odpowiednia stylizacja boho, dodatki i niepowtarzalna obróbka, które razem tworzą piękną całość! Sesje Boho to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które kochają ten styl na codzień i od święta. Jeśli interesuje Cię ten styl, zapraszam do przejrzenia studia w tym klimacie -> SESJA W STYLU BOHO .

brzuszek warszawa fotogroszki
sesja brzuszkowa warszawa fotogroszki 6

 

SESJA CIĄŻOWA W STUDIU czy sesja ciążowa w plenerze?

Wszystko zależy od Was - jaki styl fotografii bardziej Wam odpowiada.

Sesja ciążowa Warszawa i okolice.

Zdjęcia w przytulnym studio będą ponadczasową pamiątką, polecam je zwłaszcza w okresie zimowym, podczas nieprzewidywalnej pogody lub po prostu dla kadrów bardziej rozebranych, choć nie tylko.

Sesja brzuszkowa w plenerze to równie magiczny czas - zwłaszcza latem, jesienią - we wszystkie cieplejsze i bezdeszczowe dni. Sesje plenerowe często wykonuję na uboczach Warszawy lub opuszczonych łąkach - miejsca bardzo uboczne, skrajne - tak aby nikt nam nie przeszkadzał podczas sesji.

sesja ciążowa warszawa fotogroszki

 

SESJA CIĄŻOWA w plenerze

Każda pora roku jest piękna na swój sposób! Wiosną, latem czy jesienią zabieram Was w zapuszczone łąki, raczej poboczne miejsca niż pełne ludzi parki. Staram się aby w plenerze stworzyć dla Was dość intymną atmosferę, z dala od zgiełku ludzi. Abyście ten czas mogli w pełni skupić tylko na sobie i Waszych emocjach. Sesja ciążowa w plenerze jest równie delikatna, jak wszystkie sesje wykonane przez Studio Fotogroszki. Oczywiście podczas plenerów mile widziani są członkowie rodziny (partner, dzieci) oraz Wasi pupile (jeśli posiadacie).

sesja plenerowa podkowa leśna fotogroszki

 

SESJA CIĄŻOWA w studio

W studio można poczuć się zdecydowanie bardziej intymnie, możemy skupić się na kadrach z wykorzystaniem bielizny, z odkrytym brzuszkiem. Sprawdza się zwłaszcza podczas nieprzyjemnej aury za oknem, ale nie tylko! Jeśli chcesz postawić na bardzo delikatne kadry, w zupełnie innym i niecodziennym dla Ciebie stylu - zapraszam do przytulnego i domowo urządzonego studia. Znajdziemy czas na wypicie łyka aromatycznej kawy, wspólnie wybierzemy najlepszą dla Ciebie garderobę. Na sesji ciążowej w studio równie mile widziana jest Twoja rodzina - partner/mąż i dzieci. Łączymy kilka kadrów samej mamy z brzuszkiem oraz kadry rodzinne.

 

sesja brzuszkowa warszawa fotogroszki 5
sesja brzuszkowa warszawa fotogroszki 1

 

SESJA ciążowa w domu

Ostatnimi czasy stawiam zdecydowanie na przytulne studio lub zaciszne plenery na uboczach miasta. Jeśli jednak żadna z tych opcji do Ciebie nie przemawia, napisz do mnie a ustalimy szczegóły na inny rodzaj przeprowadzenia Twojej sesji ciążowej.

 

SESJA CIĄŻOWA Z PARTNEREm, SESJA CIĄŻOWA Z DZIECKIEM

Tak oczywiście, sesja może zostać wykonana dla samej mamy jak i również z partnerem/mężem oraz dziećmi. Partner i dzieci są mile widziani podczas wspólnej pamiątki! Każda sesja brzuszkowa to mieszanka kadrów samego brzuszka, samej mamy z brzuszkiem oraz ujęć z partnerem i rodzeństwem. To niepowtarzalny czas, który naprawdę warto spędzić razem. Na koniec obowiązkowo proponuję wykonać wydruk wielkoformatowy takiej pamiątki! Ma cieszyć Wasze oko również na codzień a nie tylko kurzyć pliki w komputerze!

 

SESJA CIĄŻOWA RODZINNA

Nie ma żadnych przeciwskazań, aby sesję wykonać ze swymi najbliższymi osobami, czyli z Waszą rodziną. Każda sesja to połączenie kadrów mamy z brzuszkiem oraz kadrów rodzinnych, tak aby była to Wasza wspólna pamiątka na lata!

 

SESJA CIĄŻOWA z psem / z pupilem

Studio jest mile widziane dla Waszych ukochanych zwierzaków, o ile zwierzak jest dość posłuszny i będziemy mogli nad nim zapanować. Sami zdecydujcie, czy zwierzak nadaje się na tego typu sesje, czy nie! Pamiętajcie, iż sesja trwa ok. godziny, półtorej - jeśli Wasz pupil jest skory do komend, będzie nam łatwiej sprawnie przeprowadzić wszystkie zamierzone kadry.

sesja brzuszkowa z psem fotogroszki

 

SESJA CIĄŻOWa w bieliźnie

Jeśli marzą Ci się kadry w pięknej bieliźnie, tak aby podkreślić Twój brzuszek w najbardziej intymny sposób - nic nie stoi na przeszkodzie. Posiadam odpowiednie narzutki, które zakryją to co potrzebne. Z Twojej strony proszę abyś zadbała o jasną, delikatną bieliznę. Podczas sesji ciążowej w bieliźnie mile widziane są koronki, delikatne odcienie lub czerń. Światło lampy studyjnej ma ciepłą barwę - nie obawiaj się, że na zdjęciach wyjdziesz blado (częsta obawa mam podczas zimy).

 

SESJA CIĄŻOWa na prezent

Jeśli chcesz sprawić prezent swojej ukochanej żonie, przyjaciółce, siostrze lub koleżance z pracy - możesz wybrać opcję sesja na prezent. Nie masz pomysłu na prezent z okazji baby shower? Done! Gotowe! Pięknie, ręcznie przygotowane zaproszenie będzie wspaniałym prezentem na lata, a nie tylko na chwilę!

Sesja na prezent zawiera voucher, który jest ważny pół roku od zakupu. To osoba obdarowana decyduje kiedy i gdzie go wykorzysta - może wybrać przytulne Studio Fotogroszki lub plener, w zależności od pogody.

kontakt

Wyślij

Dziękuję za Twoją wiadomość. Niebawem się z Tobą skontaktuję :) Błąd wysłania wiadomości! Spróbuj proszę jeszcze raz!
Mam nadzieję, że niebawem się spotkamy!


Możesz skontaktować się poprzez formularz obok lub bezpośrednio na photogroszki@gmail.com!
Zapraszamy !