1000 zł12 kadrów wysokiej jakości ,
12 wydruków (15x23) - papier jedwabny
drewniany pendrive,
eleganckie opakowanie,
garderoba dla maluszka i mamy
czas trwania sesji 2-3 h

sesja noworodkowa pakiet 101.
1250 zł18 kadrów wysokiej jakości ,
18 wydruków (15x23) - jedwab
wydruk 30x30 na piance
drewniany pendrive,
eleganckie opakowanie,
garderoba dla maluszka i mamy
czas trwania sesji ok. 2h

sesja noworodkowa pakiet 202.
1600 zł25 kadrów wysokiej jakości ,
25 wydruków (15x23) - jedwab
GRATIS album 20x20 o wart. 300zł
drewniany pendrive,
eleganckie opakowanie,
garderoba dla maluszka i mamy
czas trwania sesji 2-3 h

sesja noworodkowa exclusive03.

Sesja noworodkowa cena

Na ten moment czekaliście od dawna! Po długich 9 msc, Wasze maleństwo jest już na świecie! Jest to absolutnie jedyny taki czas i już nie wróci! Zapamiętaj go w postaci cudnych kadrów podczas pierwszych dni życia maleństwa.

Zajrzyj do przytulnego STUDIA FOTOGROSZKI, a razem stworzymy coś magicznego i niepowtarzalnego!

Cennik naszej oferty znajdziesz na samym dole strony!

 

sesja noworodkowa fotogroszki 4

 

Kiedy najlepiej wykonać sesję NOWOrodkową?

Sesje najlepiej wykonać w pierwszych dniach życia maluszka do 2 tygodnia życia. Czasem zdarza się jednak, że wyszliście później ze szpitala, mama albo oboje z rodziców nie czują się jeszcze na siłach, aby przyjechać na taką sesję - wtedy sesja noworodkowa może zostać przeprowadzona nawet do 6 tygodnia życia. Sesja ma być dla Was piękną pamiątką, a więc musicie czuć że jest już Wasz czas. Oczywiście im wcześniej, tym większa szansa na bardziej śpioszkowe i lekko układane kadry, później jednak mamy dużo przytulasów w objęciach rodziców, więc bez obaw że coś Was ominie.

sesja noworodkowa warszawa

 

naturalna sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa w Studio Fotogroszki to bardzo delikatne, wręcz organiczne kadry. Czyste, bez zbędnych dodatków. To Wy i Wasze maleńswo odgrywacie tu pierwsze skrzypce. To jakby sesja noworodkowa lifestyle, jednak w studio. Staram się, aby maleństwo było układane w dość wygodnych pozycjach, na pleckach lub brzuszku. Dużo ujęć to Wasze wspólne kadry rodzinne i ujęcia noworodka w Waszych objęciach. Naturalnie i bez przesady!

sesja noworodkowa fotogroszki 3

 

SESJA RODZINNA z noworodkiem

Podczas sesji noworodkowej najważniejsza jest pamięć z tego magicznego czasu. Bez Was nie byłoby tego maleństwa, dlatego wiele kadrów to ujęcia rodzinne, maluszek w objęciach rodziców - razem i osobno.

sesja rodzinna z noworodkiem fotogroszki

 

SESJA noworodkowa w studio

Mimo iż sesja noworodkowa wykonana jest w studio, przebiega raczej w lifestylowym stylu. Przytulacie się razem z maluszkiem, mamy czas na karmienie, łyk kawy, przebranie. Działamy w rytmie maleństwa. Każda sesja jest bardzo delikatna, naturalna. Studio jest urządzone dość domowo, abyście czuli się niczym jak u siebie w domu - bez stresu i w miłej atmosferze.

 

sesja noworodkowa fotogroszki 5

 

SESJA noworodkowa z rodzeństwem

Sesja może zostać wykonana dla samej mamy z maleństwem jak i również z partnerem/mężem oraz dziećmi, wręcz obowiązkowo. Partner i dzieci są mile widziani podczas wspólnej pamiątki! Każda sesja noworodkowa to mieszanka kadrów samego maluszka, samej mamy lub taty z maleństwem oraz ujęć z partnerem i rodzeństwem razem. To niepowtarzalny czas, który naprawdę warto spędzić razem. Na koniec obowiązkowo proponuję wykonać wydruk wielkoformatowy takiej pamiątki! Ma cieszyć Wasze oko również na codzień a nie tylko kurzyć pliki w komputerze!

sesja noworodkowa z rodzeństwem fotogroszki

 

fotograf noworodkowy warszawa

Delikatna sesja noworodkowa

Delikatność, czystość. Bardzo proste kadry z dodatkiem Waszych rąk, przytulasów i całusów - bliskość. To wystarczy, aby mieć piękne i ponadczasowe fotografie noworodkowe Twojego maleństwa.

sesja noworodkowa studio fotogroszki

 

organic photography

detale

Wszystkie stosowane przeze mnie ujęcia są wyjątkowe, skupiam się na Was, Waszej rodzinie, Waszym maluszku - jego małych rączkach, delikatnej buźce, stópkach. Sęk tkwi w szczegółach. Prostota. W moim studio znajdziesz tylko delikatne kolory takie jak złamana biel, beż, krem, delikatny brąz, odcienie szarości. Dzięki takim barwom, oko skupia się na najważniejszym - na Was. Nie potrzeba tu zbytnich dodatków.

 

SESJA noworodkowa na prezent

Jeśli chcesz sprawić prezent swojej ukochanej żonie, przyjaciółce, siostrze lub koleżance z pracy - możesz wybrać opcję sesja na prezent. Nie masz pomysłu na prezent z okazji narodzin maleństwa, urodzin? Done! Gotowe! Pięknie, ręcznie przygotowane zaproszenie będzie wspaniałym prezentem na lata, a nie tylko na chwilę!

Sesja na prezent zawiera voucher, który jest ważny pół roku od zakupu. To osoba obdarowana decyduje kiedy i gdzie go wykorzysta - może wybrać przytulne Studio Fotogroszki lub plener, w zależności od pogody w późniejszym terminie.

kontakt

Wyślij

Dziękuję za Twoją wiadomość. Niebawem się z Tobą skontaktuję :) Błąd wysłania wiadomości! Spróbuj proszę jeszcze raz!
Mam nadzieję, że niebawem się spotkamy!


Możesz skontaktować się poprzez formularz obok lub bezpośrednio na photogroszki@gmail.com!
Zapraszamy !