Sesja dziecięca cena

Kiedy Wasz maluch jest już na świecie, chwilami chciałoby się zatrzymać czas, aby już tak zostało! Dzięki ponadczasowym ujęciom - wszystkie wyjątkowe dla Was chwile, pozostaną z Wami na dłużej!

Zajrzyj do przytulnego STUDIA FOTOGROSZKI, a razem stworzymy coś magicznego i niepowtarzalnego!

Cennik naszej oferty znajdziesz na samym dole strony!

 

sesja roczkowa warszawa

 

Kiedy najlepiej wykonać sesję dziecięcą ?

Sesję dziecięcą warto wykonać w każdym momencie życia malucha. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka najpiękniejszych okresów w życiu dziecka:

* 3-5 miesiąc życia malucha - stabilne podpieranie się na brzuszku

* 6-9 miesiąc - pierwsze siady/półsiady malucha

* 10-12 miesiąc - czas około roczkowy/ roczek

* więcej niż roczek - każdy moment możliwy do upamiętnienia

sesja niemowlęca warszawa
sesja boho

 

Sesja dziecięca - naturalna

Studio Fotogroszki oferuje bardzo delikatne kadry, które są połączeniem sesji lifestyle z sesją pozowaną. W studio panują bardzo jasne i stonowane kolory. Dotyczy to również garderoby, jaka jest do dyspozycji mamy i maluszka. To wszystko tworzy bardzo delikatną i naturalną scenerię.

sesja rodzinna z dziećmi

 

SESJA roczkowa studio warszawa

Roczek to wyjątkowy czas, który zdecydowanie warto upamiętnić! Sesja roczkowa to zawsze połączenie ujęć z rodzicami oraz ujęć samego malucha. Możemy ją wykonać na trzy sposoby:

*w bardzo naturalnym i delikatnym stylu bez zbędnych dodatków

*sesja "cake smash" z tortem i balonami

*połączenie sesji naturalnej z sesją "cake smash"

Na własne życzenie można zabrać na sesję balony nadmuchane helem. Balony powinny być w bardzo delikatnych odcieniach, tak aby nie odwracać uwagi od głównego modela, jakim jest Wasz maluszek. Polecam balony białe, złote, przezroczyste z confetti.

Co do tortów - najlepiej sprawdza się "naked cake", który możecie zamówić lub wykonać samemu w domu. Może wtedy powstać kilka ciekawych ujęć z maluchem w akcji podczas pałaszowania pierwszego tortu.

roczek fotograf warszawa

 

SESJA dziecięca w stylu boho

Studio Fotogroszki obecnie podzielone jest na dwie części. Strefa delikatna bez dodatków oraz strefa wydzielona na sesję w stylu boho. Sesja dziecięca w stylu boho odbywa się w ciepłej stylizacji, w bardzo stonowanych barwach, u boku puchatych pampasowych traw.

sesja w stylu boho
sesja roczkowa boho

 

SESJA niemowlęca warszawa

Studio Fotogroszki jest przystosowane na każdy wiek malucha, zwłaszcza okres niemowlęcy. Sesja niemowlęca to wyjątkowy czas, który warto upamiętnić między 3 a 5 miesiącem życia malucha (podpieranie się na rączkach, leżenie na pleckach/brzuszku), między 6 a 10 miesiącem życia (stabilne siedzenie/pierwsze kroki). Studio wyposażone jest w garderobę oraz dodatki dla maluszków do 1. roku życia.

 

 

SESJA dziecięca w studio

Sesja dziecięca może zostać wykonana w studio, które jest wyposażone w odpowiednie dodatki i garderobę w bardzo stonowanych odcieniach. Na miejscu czeka Was przytulne studio, w domowym klimacie, po to abyście razem ze swoim maluchem czuli się tu swobodnie i naturalnie. Studio Fotogroszki wyposażone jest w odpowiednie oświetlenie, które sprawia że każda sesja przebiega w podobnym klimacie i kolorystyce.

 

roczek sesja

 

SESJA dziecięca w plenerze

Każda sesje dziecięca może zostać wykonana w plenerze - o każdej porze roku, w zależności od pogody.

Wiosną szukamy kwitnących drzew, latem korzystamy z sielskich łąk i ubocznych miejsc, jesienią łapiemy liście w garść a zimą tarzamy się w śniegu. Taką sesję można wykonać samemu maluchowi/starszakowi lub w połączeniu z rodzicami. Każda sesja dziecięca jest możliwa do wykonania w plenerze.

sesja dziecięca w plenerze
roczek w plenerze

 

SESJA dziecięco-rodzinna warszawa

Nie ma żadnych przeciwskazań, aby sesję wykonać ze swymi najbliższymi osobami, czyli z Waszą całą rodziną. Tak naprawdę każda sesja może być połączeniem kadrów maluszka, mamy i taty z dzieckiem/dziećmi oraz kadrów rodzinnych, tak aby była to Wasza wspólna pamiątka na lata!

sesja dziecieca z mama plener

 

SESJA z rodzeństwem

W studio istnieje możliwość wykonania bardzo delikatnych i naturalnych portretów dziecięcych. Możemy wykonać zarówno ujęcia maluchów każdego z osobna, jak i razem. Ujęcia z rodzeństwem to wspaniały pomysł na prezent dla dziadków lub duży wydruk na ścianie.

sesja dziecięca z rodzeństwem

 

sesja mommy&me

Sesja zdjęciowa to najczęściej największa radość dla mam. Jeśli Twój mąż/partner niekoniecznie chce uczestniczyć w sesji, nie czuje się komfortowo w takiej sytuacji - nic nie stoi na przeszkodzie aby wykonać sesję "mommy & me". Na każdym etapie dziecka, możesz wykonać sesję sama z maluchem.

sesja zdjęciowa z mamą

 

SESJA dziecięca na prezent

Jeśli chcesz sprawić prezent maluchowi - możesz wybrać opcję sesja na prezent. Nie masz pomysłu na prezent z okazji chrztu św. lub urodzin? Gotowe! Pięknie, ręcznie przygotowane zaproszenie będzie wspaniałym prezentem na lata, a nie tylko na chwilę!

Sesja na prezent zawiera voucher, który jest ważny pół roku od zakupu. To osoba obdarowana decyduje kiedy i gdzie go wykorzysta - może wybrać przytulne Studio Fotogroszki lub plener, w zależności od pogody.

650 zł12 kadrów wysokiej jakości ,
12 wydruków (15x23) - papier jedwabny
drewniany pendrive,
eleganckie opakowanie,
garderoba dla maluszka i mamy
czas trwania sesji 1-1,5 h

Sesja Dziecięca Pakiet 101.
800 zł20 kadrów wysokiej jakości ,
20 wydruków (15x23) - jedwab
wydruk 30x30 na piance
drewniany pendrive,
eleganckie opakowanie,
garderoba dla maluszka i mamy
czas trwania sesji 1-1,5 h

Sesja Dziecięca Pakiet 202.
1200 zł30 kadrów wysokiej jakości ,
30 wydruków (15x23) - jedwab
gratis album 20x20
drewniany pendrive,
eleganckie opakowanie,
garderoba dla maluszka i mamy
czas trwania sesji 1-1,5 h

Sesja Dziecięca Exclusive03.
kontakt

Wyślij

Dziękuję za Twoją wiadomość. Niebawem się z Tobą skontaktuję :) Błąd wysłania wiadomości! Spróbuj proszę jeszcze raz!
Mam nadzieję, że się spotkamy! Możesz skontaktować się poprzez formularz obok lub bezpośrednio photogroszki@gmail.com!Zapraszamy