Luz w De Luzz

Przeglądając ostatnio jedną z najpopularniejszych platform zrzeszających wielu polskich projektantów m.in. z odzieżą dla dzieci, napotkałam się właśnie na tą firmę – De Luzz. A dokładniej na tą sukienkę! Jeśli chcesz, to sprawdź!

Sukienkę, która jest dokładnie w moim stylu – kolorystycznym i wizualnym.

MARKA DE LUZZ 

Jak udało mi się sprawdzić, to polska marka z polskimi materiałami. Powiem szczerze, że nie zawsze zwracam na to uwagę, ale jeśli komuś na tym zależy, to idealnie trafił. Przy okazji na stronie zamieszczona jest fajna informacja "Rodzice, którzy dość mają Hello Kitty, Zygzaka i innych kucyków Pony mogą odetchnąć z ulgą ;-)" – to powiedzenie przypadło mi do gustu. Ja chyba tak mam.

Na rzeczy patrzę pod względem wygody. Głównie. Po zdjęciu sukienki, tak się wydawało i wcale się nie pomyliłam. Sukienka jest bardzo elastyczna i wygodna. Ze strony marki wynika, że to 94% bawełny i 6% elastanu.

Dostępne są trzy rodzaje kolorów. Osobiście nie mogłam się zdecydować pomiędzy kolorem granatowym, a miodowym. Padło na ten drugi, ze względu na jesienne kolory. Wzór bardzo ciekawy, słodkie kieszonki, trochę bąbkowaty stan i duże serducho. Na jesień nadaje się w sam raz. Jednym słowem: Lubię !

de luzz

 

sukienka na jesień   sukienka jesienna

sukienka dziewczynka  

de luzz

GROSZKA&MODA: 

– sukienka – De Luzz,

– buciki – H&M

Mam nadzieję, że przypadnie do gustu i Wam 😉

One thought on “Luz w De Luzz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *