Sopot Atrakcje

Była Gdynia, był Gdańsk, nastała pora na Sopot. Jestem nim trochę niedosycona. Byliśmy tam tylko na krótkiej wycieczce. Jednak kilka fajnych kadrów też jest. Możecie zobaczyć!

Kiedy wybraliśmy dzień na zwiedzanie, nastały straszne upały, które mi pokrzyżowały plany (ale wyszedł rym?). Planowałam złapać w kadr wszystko co się z Sopotem kojarzy. Do samego końca się nie udało, ale i tak było pięknie!

W tej scenerii pojawię się nawet ja, we własnej osobie! Jest też dużo dziadków Groszki, bo byli mistrzami i pomagali nam w odpoczynku na wakacjach (musiałam to napisać, żeby wiedzieli że jesteśmy dozgonnie wdzięczni;p).

SOPOT ATRAKCJE

Z atrakcji jakie udało mi się tam spotkać przez ok. 30 minut pobytu (hehe) udało mi się złapać kawałek MOLO, MONCIAK czyli główną ulicę Bohaterów Monte Cassino oraz PLAC PRZYJACIÓŁ SOPOTU. W sumie … wydaje mi się że to najważniejsze z atrakcji. Nie złapałam tylko KRZYWEGO DOMKU i OPERY LEŚNEJ (tak mi się wydaje).

Jeśli ktoś jeszcze chciałby się przyłączyć do akcji i napisać ciekawe miejsca do odwiedzenia w Sopocie, prosze bardzo! Czekam na podpowiedzi w komentarzu 😉 A teraz do dzieła, czyli oglądania!

MONCIAK, ulica Bohaterów Monte Cassino

Ulica mega ruchliwa, strasznie kojarzy mi się z Krupówkami w Zakopanem. Praktycznie jest tam skupione całe życie Sopotu. Liczne sklepy, sklepiki, restauracje 😀 Przechodząc bliżej w stronę morza, po drodze mamy…

Sopot atrakcje   Bohaterów Monte Cassino

MONCIAK   Sopot atrakcje

PLAC PRZYJACIÓŁ SOPOTU

Całkiem ciekawy choć dla mnie to nadal przedłużenie "MONCIAKA".

 

Plac Przyjaciół Sopotu

MOLO SOPOCKIE

chyba zna każdy kto tu był. Wiecie że ma ponad 500m? Groszce najbardziej przypadł do gustu miś z Haribo postawiony przy samym Molo (…?). Cóż, może za kilka lat doceni uroki tegoż pięknego miasta.

 

 

Molo w Sopocie

Jeśli się podobało, polajkujcie, skomentujcie lub po prostu dajcie znać że jesteście! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *