Sesja brzuszkowa ASIA cz. 1

Pierwsza sesja brzuszkowa już za mną 😀 Nowe wyzwanie zakończone! Ale było zabawy, śmiechu, a w końcu padnięcia 😉 ! Razem z Asią miałyśmy tyyyle pomysłów, że chyba więcej się nie da.

Nie mogłyśmy się zdecydować na jedną stylizację, ani nawet na dwie. Dlatego wyszło tyle ile widać, haha co lepsze nie zamieściłam tu naprawdę pokaźnej części zdjęć 😉 Jak zawsze muszę się powtarzać – ćwiczenia, ćwiczenia to klucz do sukcesu 😀

Na sesję zdecydowałyśmy się w 8 miesiącu ciąży, aby brzuszek był już dość spory, ale bez przesady. Asia to "sportsmama", jeśli w ogóle takie słowo istnieje. Miała pełno energii, kilogramy pysznych jabłek i wspaniałe mieszkanie (w sumie to ostatnie jeszcze ma ;P). Na sam koniec dnia, miała o wiele więcej energii niż ja. Jak pamiętam siebie w 8 miesiącu ciąży – to najwięcej czasu zajmowało mi leżakowanie, więc Asiu – SZACUN.

Efekty wyzwania brzuszkowego, a dokładniej pierwszej części zamieszczam poniżej. W kolejnym wpisie pojawi się jeszcze część druga. Jakbym ujęła tu wszystko naraz – dostali byście za dużo dobra na raz 😛 ENJOY!

ASIA

sesja brzuszkowa w domu

sesja ciążowa

 

sesja ciążowa

sesja ciążowa

sesja brzuszkowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *