Monika – sesja kobieca

Na nowe wyzwanie zostałam wręcz zaproszona przez 2 przesympatyczne kobietki. Napisały, czy chcę. Ja napisałam, że tak. W taki sposób stworzyłyśmy tak jakby wspólny projekt – nasza współpraca. Na czym polegał? Już wyjaśniam! Pierwsza sesja fashion. Monika i nowa sesja kobieca. 

PROJEKT:

Fashion design: Olga Wiktoria Kincel

Make-up&hairstyle All About Agatsi

Model Monika Sierociuk

Photo Photogroszki

Sesję zaplanowałyśmy na jedyny dostępny dla każdej z dziewczyn dzień. Dzień bardzo ale to bardzo ponury, deszczowy i serio.. mało przyjemny. Nie miałyśmy jednak wyjścia i musiałyśmy dać z siebie wszystko co możliwe.

Agata – makijażystka, zaserwowała wspaniały makijaż, Monika – modelka, profesjonalnie dała radę na sesji i pomimo deszczu i wiatru, odważnie pozowała i dawała z siebie wszystko, Olga – dzielnie wyczekiwała efektów sfotografowania jej autorskich projektów a ja Mama Groszki – srałam po gaciach, aby to wszystko wyszło dobrze pomimo niesfornej pogody.

Koniec końców troszkę zmokłyśmy, troszkę przemarzłyśmy, ale dałyśmy radę! Chciałyśmy stworzyć coś wspólnie i się udało 🙂 Efekty poniżej.

sesja kobieca photogroszki

sesja kobieca

 

4 thoughts on “Monika – sesja kobieca

  1. Widziałam Twoje zdjęcia i jestem zachwycona! Nie wiem czym się zajmujesz na co dzień, bo jestem tu od teraz dopiero :P, ale ta sesja wygląda mega profesjonalnie. Ta czystość i minimalizm jest zachwycająca. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *