Dzika Plaża – Gdynia

Na "dziką plażę" w Gdyni udaliśmy się pieszo. Mój mąż nawet za bardzo wziął to dosłownie (bez żadnych klapek/japonek). Obyło się bez żadnych poważnych usterek. 

Dotarcie do tego miejsca zajmuje z głównej plaży w Gdyni ok. 35 minut w jedną stronę. Jacyś chętni?

Sory.. chyba zamęcze Was zdjęciami z Trójmiasta, ale cóż zrobić.. Mam ich tyle, że mogłabym zrobić co najmniej z 20 wpisów. Nie bądźmy jednak monotematyczni. Zostało jakieś dwa do końca akcji TRÓJMIASTO. Potem nowe wyzwania!

Chciałam pokazać morze od innej strony. Wiadomo, fajne są zdjęcia kolorowe, piękne spokojne morze, ale .. Trzeba spóbować pokazać te same kadry w trochę inny sposób. Przynajmniej ja miałam na to ochotę i tak wyszło.

JAK DOTRZEĆ NA DZIKĄ PLAŻĘ W GDYNI?

Mogę powiedzieć jak wygląda dojście piesze. Bo tylko takiego akurat użyłam. Nie będę się więc wymądrzać, że Gdynię znam jak własną kieszeń, bo tak nie jest. Zacznijmy od tego, że na pewno jest bardzo łatwy sposób na dotarcie tam od drugiej strony, ale po co se ułatwiać?

Dobra.. do rzeczy. Nasza wycieczka zaczęła się na głównej plaży w Gdyni. Idąc wzdłuż bulwaru w stronę Sopotu, doszliśmy do "cypelka", który często podziwia się z głównej plaży. Cypelek ten był najtrudniejszym do przejścia ze wszystkich odcinków. Raczej z malutkim dzieckiem, a tym bardziej z wózkiem – nie ma szans. Jest dość stromo i ślisko, ale gęsiego daje radę.

Za cepelkiem znajduję się wymarzona dzika plaża. Ekhem.. A wiecie co jest najśmieszniejsze? Że już nie jest dzika 😉 Dotarliśmy tam mega szczęśliwi, że to już, poczym okazało się iż plaża jest oblegana przez kilka/kilkadziesiąt osób. Taka dzika plaża.. Ale kiedyś, jeszcze kilka lat temu, gdy mój tata często bywał w tamtych stronach, była dzika!

To teraz oglądamy! I jak?

DZIKA PLAŻA BLACK&WHITE

 

Gdynia Redłowo   Gdynia dzika plaża

Dzika plaża Gdynia

Dzika plaża

Gdynia

dzika plaża

Dzika plaża w Gdyni  

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *