Za co kocham jesień

Podsumowując czas wakacji, mogę powiedzieć, że było bardzo gorąco, dziejąco, kreatywnie-rozkręcająco. Były letnie fotograficzne klimaty. Teraz czas się przestawić! Idzie jesień. Kiedy dopada Cię deszcz, dopada Cię też mania komputerowa. I co teraz?

Dziś, a w sumie to już wczoraj poczułam natchnienie na nowe pomysły. Czas kiedy było pięknie, słonecznie i wychodziło się po bułki prawie w pi(d?)żamie zakończył się już bezpowrotnie (przynajmniej do następnych wakacji). Tak więc…

1) WITAJ HERBATO Z MIODEM I CYTRYNĄ!

2) WITAJCIE PIĘKNE JESIENNE KOLORY!

3) WITAJ DOMU CZĘŚCIEJ!

4) WITAJ KOMPUTERZE NA PEŁEN ETAT!

5) WITAJCIE NOWE!

Gdy plener nie za bardzo wchodzi w grę, a aparat trzeba schować przed deszczem, w głowie roi się pełno nowych idei. Postanowiłam to spisać, bo w nabliższym czasie będzie się dziać! Etap przesiadywania co raz większej ilości godzin w domu zmusza do wybudzenia kreatywności na nowo. W sumie trochę się za tym stęskniłam.

JESIEŃ! To od niej w poprzednim roku zaczęłam moją przygodę z fotografią. Haha pamiętacie ten pierwszy jesienny wpis? Zdjęcia były nieostre, kolory źle dobrane, a kadry totalnie niedopasowane. Ale o to tu chodziło. Uczę się i mam nadzieję, że ten blog to udowodnienie tego, że idę dobrą drogą, pomału ale do góry!

CO NOWEGO?

Na blogu pojawią się nowe kreatywne wyzwania. W tym MAM NADZIEJĘ wyzwanie jesienne jakie organizuje Ruda na swoim blogu, w którym brałam udział ostatniej wiosny, a efekty zamieściłam o tu: wiosenne wyzwanie fotograficzne. Mam plan nauczyć się więcej o fotografii, dlatego wprowadzę nowe zakładki fotograficzne, z których będziecie mogli coś wynieść, ale… wszystko w swoim czasie. Będzie dużo nowych sesji zdjęciowych GROSZKI. Nowe projekty. Na deser zaplanowany jest również ciekawy KONKURS, którego możecie się spodziewać całkiem niebawem!

 

 

 

To co? Dacie radę posiedzieć ze mną trochę więcej przy gorącej herbacie? W sumie z Grosią też 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *