W czym się nosi Groszka?

Jak dotychczas zauważyłam, wpisy poświąteczne na blogu muszą być! Nie ma bata. Tak więc sama pokminiłam i podsumowałam sobie moje prywatne. A więc także tego. U nas to było tak.

Po świętach nabawiłam się:

♥wielkiego obżarstwa, ♥kupy ciasta, ♥dwóch "zup flaków", ♥moich przebieraków (w ciuchach rzecz jasna), ♥dużego brzucha (co w nim teraz wszystko bucha), ♥pełno śmiechu i uśmiechu, ♥chwil stresogennych parę, ♥tyci złego humoru miarę (ale tylko tyci, jak to z rodzinką każdą bywa).

A czemu to tak było? Bo jak zawsze pełno ludzi, pełno jedzenia, pełno zdań. A więc i śmiechy i chichy, anegdotki, historie. Strasznie lubię teświęta. Jak wszystkie inne z resztą. To czas typowego chillu, odetchnienia. Teraz można zebrać wszystkie siły i brać się do roboty!

Porządki!

Po uzbieraniu sił –  następnego dnia po  świętach –  udało mi się nawet takie porządki zrobić, że z "pół mieszkania" wyrzuciłam. Polecam serdecznie taką metamorfozę szafy! Ile miejsca znajdzie się na nowe rzeczy, to szok!

Nawiązując więc do tej szafy – już przed świętami, zaczęłam pzeglądać ubranka Groszki i z kilku fajnych starszych ubranek + jedna nowa bluzeczka, wyczarowałam nowe wcielenie. W taki sposób powstała nowa stylówa Naduśki na święta. Zrobiła całkiem furrorę! Tym bardziej, że Mama – Rodzicielka w sensie ( o mnie mowa:>) –  co stara sie różu unikać, zastosowała się jednak do zasady, że co różowe to jednak słodkie jest. I tak oto wyszło to tak.

NOWA ODSŁONA ZE STAREJ SZAFY

stylizacja 14-miesięcznego dziecka

buciki dla małej dziewczynki

stylizacja dziewczynki  

kokardka dla dziewczynki

stylizacja dziewczynki   stylizacja małego dziecka

 

filiżanki dla małego dziecka

filiżanki dla małego dziecka

filiżanki dla małego dziecka

GROSZKA&MODA:

Pantofelki: H&M

Bluzeczka: TeX

Spodenki: PEPCO (część od kompletu)

Rajstopki: wyprzedaż Reserved Kids

One thought on “W czym się nosi Groszka?

  1. Jestem w szoku, że mama ubrała Groszkę w różowe ubranka! 😀 A Grosi całkiem pasuje ten róż! Cudna stylizacja i jak zwykle wspaniałe zdjęcia! <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *