Fotopuzzle – pomysł na…

Po głębszych przemyśleniach stwierdziłam, że w moim domu zdecydowanie jest za mało zdjęć – tych, które będą zdobiły mój dom i jego wnętrze. Tym razem postanowiłam zaopatrzyć się w różne dodatki, trochę inne niż zwykle. Pomyślałam o fotopuzzlach oraz fotoobrazie.

Szczerze mówiąc, gdy byłam małą dziewczynką uwielbiałam układać z babcią puzzle. Tym razem pomyślałam, że taka zabawa może spodobać się i mojemu dziecku. Chciałam je zaskoczyć, aby zobaczyć ten uśmiech i błysk w oku.

Znalazłam świetną rzecz – fotopuzzle!  Załadowałam jedno z mych ulubionych zdjęć – oczywiście z Groszką w roli głównej. Poczekałam kilka dni. Przyszła paczka. Groszka otwierała fotopuzzle jak szalona. Kiedy zobaczyła na nich swój wizerunek, zrobiła tylko: WOOOOOW ! Od razu zabrałyśmy się do roboty i układałyśmy je kilkakrotnie. Fajne jest to, że są drewniane, a więc żaden maluch nie zdąży ich tak szybko zniszczyć.

Moja paczka została jeszcze zaopatrzona w mały prezent dla mnie samej – fotobraz! Tym razem nie chodziło o Grosię, a raczej o mnie. Uwielbiam czuć się dobrze przy moim biurku, kiedy pracuję. Teraz zdobi je dodatkowo śliczny fotoobraz  z moją ulubioną modelką, w którą mogłabym się wpatrywać godzinami.

W chwili obecnej mym jedynym zamiarem jest włożenie fotopuzzli do antyramy i powieszenie w pokoiku Grosi – to super pomysł na każdą okazję, czy dużą czy małą. Fotopuzzle czy fotoobraz możesz zamówić dla siebie lub bliskiej osoby na prezent, może np. na zbliżający się Dzień Kobiet?

fotoobraz

 

fotopuzzle

fotopuzzle empikfoto


Fotopuzzle oraz fotoobraz zamawiałam na stronie empikfoto.pl


Dzieki ze tu jestes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *