Deszczowy maj

W maju miałam nadzieję na piękne wiosenne sesje, na sesje wręcz letnie, a tu deszcz i ponurość :O Pogoda coś figle płata. Mamy maj, a tu można powiedzieć "kwiecień plecień co przeplata, trochę zimy, trochę lata". Mówię to całkiem świadomie, bo zima też zimowa zbytnio to nie była. Chyba wiecie o czym mówię ?

Moja nadzieja legła w gruzach. Wszystkie majowe marzenia fotograficzne poszły sobie na spacer… Nie ma się co łamać! Z każdej pogody można wyłapać kilka fajnych kadrów. Przebywając w rodzinnych stronach wybraliśmy się za miasto w odwiedziny. Były pyszne, świeżo upieczone czarne i białe muffiny. Jedne z czekoladą, drugie z jabłkami i wiórkami kokosowymi. Niestety nie zdążyłam ich nawet "ofotografować", bo wszystko zostało zjedzone w przeciągu kilku minut 😀

Na szczęście w mych kadrach załapał się kot, piękne kwiaty (niczym górskie) no i najważniejsza – Groszka! Dalej ćwicząca "chodzenio-bieganie". Ostatnio najbardziej jarają ją schody i schodki. Dlatego w dzisiejszym wydaniu – Naduśka w locie!

P.S. Te różowe kwiaty jarały mnie tak bardzo, jak Groszkę – schody.
P.S. 2 Wczoraj uczyliśmy Groszkę nowego słowa: "BABA ANIA". Uwaga jest progres! Grosia mówi: " BABA NIANIA" :O

czerwony kwiat

górskie kwiaty

 

różowe kwiaty  

 

 

 

 

GROSZKA&MODA:

– kurteczka – CUBUS,

– czapeczka – MAMATU,

– dżinsy – H&M,

– trampki – H&M

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *