Coś na oczyszczenie!

Czasem przychodzi taki czas, że trzeba trochę wyjść z internetu. Trzeba pogadać, wyrzucić z siebie to co się ma w środku.  Pomimo tego, że cały czas blogujemy, piszemy, dzwonimy, czas na spotkania w REALU jest bardzo rzadki. Tym razem się udało.

Na naszych salonach CHICHOTKA i PHOTOGROSZKI w jednym. 

Blogując i siedząc dłuuugie godziny przed komputerem, nachodzi Cię myśl, że odpoczynek też by się czasem przydał. Dlatego poprzedniego weekendu wybraliśmy się na wieś do babci Wiesi i dziadka Wiesia, tam odwiedziła nas równie inteternetowa babeczka co Groszka 😉

Chichotka, niemalże w identycznym wieku co Grosia, odwiedziła nas razem z mamą i tatą. Jej mama – podobnie jak my, prowadzi blog o dzieciach, a zwłaszcza tym jednym 😉

Mamy blogerki spotkały się na baskie pogaduchy w realu, codzienne narzekania i proste wygadanie na temat dnia codziennego. Tatusiowe spotkali się na męskie pogaduchy o biznesach i internecie – bez internetu 😉 Natomiast Groszka razem z Adusią, czyli pseudonimową Chichotką, wybawiły się w basenie i wylatały po wsze czasy!

Wyobraźcie sobie, że to wszystko działo się bez ingerencji komputera! WOW! Bez aparatu, niestety się nie obyło. Nigdy nie mogę się powstrzymać przed zostawieniem aparatu gdzieś poza zasięgiem mojej ręki. I co, jakbym nie miała aparatu, to by nie było kolejnych fajnych wspomnień, nie?

Problemy mam blogerek 

Takie spotkania mam blogerek to miód na serce, coś nieocenionego. Wreszcie można wyrzucić wszystkie żale zebrane w przeciągu ostatniego tygodnia.. albo i miesiąca. Można się wymienić wspólnymi problemami i spróbowac sobie pomóc, na własny sposób 🙂 Można się przede wszystkim wygadać, a to chyba najlepszy sposób na oczyszczenie własnego sumienia. Można się wymienić pomysłami na dalszy rozwój i wspomóc się nowymi ideami. Uwielbiam takie spotkania, zwłaszcza przy szklaneczce zimnego piwka w bardzo, ale to baaaardzo upalny dzień.

Wirtualny świat ma swoją magię, ale nigdy nie będzie doskonały, gdy nie będziemy łączyć go prawdziwymi relacjami międzyludzkimi pielęgnowanymi na żywo. Tego właśnie wspólnie ze światem Chichotki Wam życzymy!

coś na oczyszczenie myśli

dzieci blogerek   dzieci mam blogerek

spotkania blogerek

spotkania mam blogerek

Czy Wy też często korzystacie z takiego "oczyszczenia" myśli? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *