Warsztaty noworodkowe

W związku z moją wciąż nienasyconą chęcią nauki i miłością do najmłodszych osobników tego świata – udało mi się skorzystać z fachowego doradztwa oraz uzyskania wielu cennych informacji. Me nogi zaniosły mnie na warsztaty noworodkowe! Efekty? O takie!

Bardzo długo zastanawiałam się nad tym tematem. Cały czas kusiły mnie piękne fotografie noworodków, które tak bardzo chciałam wykonywać. Los mi przez chwilę sprzyjał, więc nadeszła odpowiednia chwila na znalezienie odpowiedniego miejsca na dokształcenie się.

Jako moje pierwsze (i nie ostatnie mam nadzieję) warsztaty wybrałam firmę MADE WITH PASSION. Najpierw przyciągnęła mnie wspaniała nazwa, która kojarzyla mi się z moim ulubionym mottem "made with love". Sprawa druga – cena. Nie moglam w chwili obecnej pozwolić sobie na więcej. Cenowo było bardzo przystępnie, a merytorycznie miałam to czego oczekuję.

WARSZTATY OD KUCHNI

Atmosfera  na 100%. Od kuchni. Bo tu zaczęłyśmy. Wchodzisz, witają Cię uśmiechem! Wchodzisz dalej, witasz się z resztą ekipy, dostajesz kawę w przepięknych pastelowych filiżankach. Czujesz się domowo, bardzo ciepło.

Zaczynamy!

Na powitanie przyjmuje nas jedna ze współwłaścicielek. Warsztaty prowadzi Kasia Kowrygo z Fotowyprawka. Rozmawiamy o tym co robimy, potrafimy, czego oczekujemy. Następnie Kasia mówi nam wiele na temat najmłodszych modeli. Przekazać więcej Wam nie mogę, bo po to są właśnie te warsztaty 😉 Kiedy kończymy wstępne wprowadzenie, po kolei odwiedzają nas nasi modele. To świetna okazja do przećwiczenia nowych umiejętności.

Warszaty oceniam bardzo dobrze. To był owocny dzień. Jedyne czego mi zabrakło, to obróbka zdjęć, która niestety nie była wpisana w treść warsztatów. Jednak przeznaczone one były głównie układaniu i zajmowaniu się noworodkiem. Taka wiedza jest niezbędna do przeprowadzania tego typu sesji. Każdemu, kto chce iść w tym kierunku – serdecznie polecam. A o to efekty moich zmagań.

Lilianka, 15 dni

sesja noworodkowa warszawa

warsztaty noworodkowe

warsztaty noworodkowe

Aleksander, 16 dni

warsztaty noworodkowe warszawa

Oliwier, 11 dni 

warsztaty noworodkowe warszawa

sesja noworodkowa

sesja noworodkowa

sesja noworodkowa

sesja noworodkowa

sesja noworodkowa

sesja noworodkowa

sesja noworodkowa

sesja noworodkowa

Jeśli się spodobało, polajkujcie lub skomentujcie – to najlepsza zapłata za to co robię i czym się dzielę 🙂

7 thoughts on “Warsztaty noworodkowe

  1. Przecudne ! Chyba każdy rodzic marzy o tak słodkiej sesji dla swojego Maluszka – jestem szczęściarą bo taką pamiątkę mam! 😛 Kadry są obłędne, gratulujemy udanej sesji 😛

  2. Przepiękne. Rodzi się we mnie taka pasja. Ale chyba boje się rozwinąć skrzydła….Może w przyszłym roku… Obecnie zajęłam się prowadzeniem bloga i cały czas skupiam się nad wychowywaniem mojej córeczki Lenki. Ale gdy pójdzie do przedszkola mam zamiar zainwestować w siebie. I może dzięki Tobie wybiorę się na warsztaty. Ps. Bardzo ciekawy post. Już wiem,że będę tu zaglądać.
    2ps. Moj blog http://www.mamnatooko.pl zapraszam jeśli znajdziesz chwilkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *