Sesja wielkanocna

Sesja wielkanocna stała się ostatnio dość popularna, jak każda inna sesja, z każdej innej dość błahej przyczyny. Ale że nadarzyła się ciekawa okazja, to trzeba ją było wykorzystać.

Zosia, którą już poznaliście w poprzednim wpisie >>tu<< jest wdzięczną modelką, podobnie z resztą jak Groszka. Tego dnia spotkałyśmy się w fajnym miejscu, gdzie wpadało nam wiele światła z zewnątrz. Sprawdzając i dobierając ustawienia aparatu w tym pomieszczeniu (a uwierzcie, zajmuje mi to chwilkę), mama Zosi włączyła muzyczne radio, a dziewczyny poderwały się do tańca. Trwało to chwilę, po czym usadowiłyśmy je na kanapie. Powstał pomysł, potem dodatki, a potem poszło już jak z płatka. Trochę się nagimnastykowałyśmy, naskakałyśmy itp., ale chociaż Drogie Mamy mamy trochę ruchu – gimnastyka wskazana! 

PHOTOGROSZKI: Aby zrobić niezapomniane zdjęcia, potrzebujesz – drugiej osoby do pomocy. Wiem… to bardzo "kreatywne" stwierdzenie, ale to prawda. Często-gęsto zmagam się z uchwyceniem Groszki i nie powiem, czasem dobrze mi to wychodzi. Jednak jedną ręką trzymam aparat, drugą robię śmieszne znaczki z rąk, skaczę, robię głupie miny, trzymam misia albo próbuję w jakiś sposób zainteresować moją potencjalną modelkę. Pomoc jest więc wskazana, a osoba robiąca zdjęcie może się bardziej skupić na tym co ma zrobić dobrze, czyli złapać najlepszy kadr.

uśmiechnięte dzieci

śmiejące się dziecko   sesja dziecięca amatora

sesja wielkanocna

sesja   sesja w bieli

słodkie dzieciaki

sesja wielkanocna

 

 

 

 

ZOSIA&GROSZKA&MODA:

Różowa sukienka (Groszka): H&M

Bodziak (Zosia): Coccodrillo

Kremowe bluzeczki dziewczynek: PEPCO

DODATKI: 

Pompony (HANDMADE by Mama Zosi)

3 thoughts on “Sesja wielkanocna

  1. Cudowne zdjęcia! Widzę, że opanowałaś już aranżację tła i szczegółów, wyszło naprawdę świetnie!
    A do tego przy tak fotogenicznych modelkach, nie mogło się nie udać.
    Czekam(y) na więcej! 😉

    1. Dzo_en będzie coraz więcej i więcej ! Chętnie bym codziennie zamieszczała coś nowego, ale nie mogę aż tak spamować. Zapraszam częściej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *