Sesja świąteczna

Czas świąt zbliża się wielkimi krokami, a my razem z Izą i Stasiem z Melonowelove.pl postanowiliśmy sobie spędzić bardzo miły i twórczy dzień. Jeśli chcecie zobaczyć efekty naszej współpracy, to zapraszam czym prędzej!

Na sesję umówiłyśmy się wcześniej. Jak zawsze planowanie całej aranżacji i samo jej stworzenie to kupa czasu a sama sesja (oczywiście przy dobrym humorze fotografowanych) trwałaby naprawdę chwilę. Jak zawsze mamy z aparatami fotografujące własne dzieci mają trochę pod górkę. Fochy i achy zawsze muszą się pojawić!

Na szczęscie dotrwałyśmy do końca i kilka fajnych kadrów udało się złapać! Zawsze stoję po drugiej stronie obiektywu. Fotografuję Groszkę i innych. Zauważyłam, że moje abumy trochę wieją pustkami mej własnej osoby!

Tak się stało, że Iza również zakochała się w fotografii i zaczęła pisać bloga. Dlatego jej zdjęcia zobaczycie u mnie, a moje zobaczycie na blogu Izy o TU!

Babcie i dziadki chyba też będą zadowoleni jak zobaczą swoje prezenty pod choinkę, nie? 😉

 

sesja świąteczna   sesja świąteczna photogroszki.pl

sesja świąteczna warszawa  

świąteczna sesja

  sesja świąteczna dzieci

 

 

Jeśli się Wam podobało, mam nadzieję, że dacie o tym znać !


Dzieki ze tu jestes

4 thoughts on “Sesja świąteczna

  1. Piękne zdjęcia ze wspaniałymi modelami. Zaraz lecę zobaczyć Groszkową mamusię 🙂 ps.baardzo ciekawe dekoracje. Całość genialna. Prezenty w tym roku na pewno spodobają się obdarowanym 😉 Ps2. U mnie ten sam trend mało mnie na zdjęciach.

    1. No właśnie taki jest ból mam fotografujących 😉 Trzeba dużo kombinować żeby mieć jakieś zdjęcia z własną pociechą 😀 lub baaardzo ryzykować i spróbować samemu zrobić sobie zdjęcie na statywie. W sumie to za bardzo nie polecam tego pomysłu 😀 zbyt ryzykowne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *