Sesja roczkowa w domu

Sesja roczkowa jest wyjątkowa. W końcu nasze dziecko będzie ją obchodziło tylko raz 😀 Każda tego typu okazja jest dobra do zrobienia kolejnej sesji i kolejnych wyjątkowych zdjęć. Osobiście postanowiłam wykonać sesję w stylu małej księżniczki, choć najczęściej daleko mi od tego stylu .. 🙂

Mały szkrab, mała miłość, małe piękno. Wszystko fajnie, ale nie ukrywam, że ta sesja naprawdę nie była zaplanowana. Ogólnie planowałam ją zrobić obowiązkowo (no nie przegapiłabym zrobienia foteczek na jedyny roczek Naduśki).. ale wyobrażałam sobie to wszystko nieco inaczej. Miałam nadzieję na wspólnie spędzony czas, że będziemy się śmiać, wygłupiać z Groszką, a wyszło jak wyszło… Czyli jak standardowo 🙂 Mama się wije we wszystkie strony, skacze z tym aparatem itp., a Naduśka swoje. Ten wiek jednak zobowiązuje. Groszka uciekała, nie chciała się zmieścić w mój kadr, aż na koniec została przez chwilę umieszczona w łóżeczku (efekt umieszczenia na ostatnich zdjęciach) 😉 Swoją drogą udało nam się złapać kilka ciekawych ujęć. Zdjęcia w domu mają wiele zalet. Dziecko czuje się bezpieczniej, i na pewno dłużej można popróbować zrobić idealne zdjęcia. Pamiętajcie jednak drogie (zwłaszcza) mamy, Wasze kochane dziecko jest przy Was bardziej oswojone, a tym samym jest przy Was trochę bardziej niegrzeczne.. Dokładniej pozwala sobie na więcej! Dlatego czasem łatwiej jest zrobić zdjęcie obcemu maluchowi niż swemu własnemu ( ale tylko pod tym jednym jedynym względem;)).

Zapraszam więc do podziwiania zdjęć, bo o to chyba głównie chodzi.

PHOTOGROSZKI: sesja zorganizowana w domu, bez żadnego oświetlenia dodatkowego. Jedyne obecne światło jakie udało mi się dodać dla ocieplenia zdjęć była zwykła mała lampka nocna (jako atrybut i dodatek). Zdjęcia były wykonane obiektywem 50mm (podobno jednym z lepszych do wykonywania zdjęć z zakresu: fotografia dziecięca) przy ustawieniach: ISO 400, najczęściej f/1.8.

sesja roczkowa

 

 

    sesja roczkowa

sesja roczkowa  

sesja roczkowa     sesja roczkowa

GROSZKA&MODA:

Kozaki EMU: wyprzedaż H&M

Spódnica: Reserved Kids

One thought on “Sesja roczkowa w domu

  1. Ahhhh! Przepiękneeee zdjęcia!! 😀
    Jesteś dzielna mama, że dajesz radę tak wspaniale fotografować swojego czasem niegrzecznego szkraba! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *