Sesja jesienna dziecka – jak to zrobić

Kiedy umówiłam się z koleżanką na tą sesję, byłyśmy pewne, że efekt końcowy będzie zapierał nam dech w piersiach. Po kilku minutach zderzyłyśmy się mocno z rzeczywistością i dwójką bardzo żywych maluchów. To w jaki sposób udało nam się zrobić sesję jesienną dzieci? 

Praca z modelem, zwłaszcza w tym wieku – do łatwych spraw nie należy. Na pewno przekonały się już o tym niejedne mamy. Ale pocieszę Was. Da się to zrobić!

sesja jesienna dziecka

ZAPLANUJ SESJĘ I INSCENIZACJĘ

O tej pięknej porze roku wykorzystajcie kolory przewodnie, czyli pomarańcze, czerwienie, żółcie. Znajdźcie miejsce, które Waszym zdaniem będzie odpowiednie. Wiem, łatwo powiedzieć. Ale w wielu przypadkach wystarczy po prostu "nieprzesadzone" tło. Co mam na myśli? Chodzi o tło, które będzie w miarę spójne i jednolite, gdzie będzie panował w miarę możliwości porządek. Tutaj wybrałyśmy ogródek rodzinny, który z wysokości oczu dziecka był doskonale pokryty krzewami, drzewami i bluszczem.

sesja jesienna-jak to zrobic?   jak zrobic sesje jesienna

DOBIERZ ODPOWIEDNIE DODATKI

Jeśli jesień, to wybrałyśmy wspaniałe wrzosy, jabłka. W tych też kolorach starałyśmy się w miarę spójnie ubrać maluchy. Efekt wyszedł całkiem całkiem 🙂

ZADBAJ O TO, ABY MALUCH MIAŁ DOBRY HUMOR I BYŁ NAJEDZONY

Cóż… może ta porada brzmi całkiem głupio, ale uwierzcie mi, że rzeczywistość potrafi przerosnąć nawet największego weterana dziecięcego. W obecnej sesji Groszka nie chciała nawet na moment usiąść na ławce. Udało się to tylko kilka razy, z czego trwało ok. 2 s. Oczywiście, żeby się nie wiem jak starać, będą dni że maluch po prostu nie ma ochoty zrobić tego, o co go prosisz. W takich chwilach lepiej zacznij się bawić z dzieckiem i nie susz mu dłużej głowy dobrymi kadrami. Spokojnie, masz jeszcze wiele pięknych dni i sesji przed sobą.

 

GROSZKA&MODA:

– płaszczyk – Next,

– legginsy – PEPCO,

– buciki – H&M

STASIO&MODA:

– bluza – ZARA,

– spodnie – ZARA,

– buciki – ZARA

 

Jeśli się podobało, wiecie co robić – lajkujcie, komentujcie. To najlepsza zapłata za to co robię dla Was! 

2 thoughts on “Sesja jesienna dziecka – jak to zrobić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *