Pierwsza jesień i początki zdjęć

Nasza pierwsza jesień nadeszła, a wraz z nią .. nasze pierwsze zdjęcia! Pomysł na sesję był dość prosty, a że mym marzeniem było robić coraz lepsze zdjęcia mojej GROSZCE to wzięłam się do roboty. Jest śliczna jesień, taka kolorowa, to pewnie zdjęcia też będą piękne i kolorowe. Używając mojego starego i jednocześnie „kitowego” obiektywu (a także aparatu), wyszłam w pełni szczęścia, że zdjęcia przecież będą MEGAAAAA… cóż.. Zdjęcia są.

Upamiętniając wiek, Nadusia miała już wtedy jakieś 9 miesięcy, właśnie zaczynała porządnie ząbkować. Pomimo dwóch pierwszych ząbków, które wyrosły ok. 7 miesiąca, na pierwszym zdjęciu widać już powstające kolejne – tym razem na górze.

PHOTOGROSZKI: Na początek zaczęłyśmy w domu, a następnie wyszłyśmy na spacer. Zdjęcia zrobione były moim starym obiektywem Nikkor 18-55mm f/3,5-5,6. W JPG, bo jeszcze nie miałam pojęcia co to RAW. Bodajże nawet nie zwracałam uwagi nawet na to, co to znaczy obróbka zdjęć i że przecież teraz każde dobre zdjęcie, praktycznie tego wymaga 😉 Jeszcze nie wiedziałam, że ostrość należy nastawiać na oczy i że aparat nie może drgnąć? Ogólnie wiele nie wiedziałam…


Bluza: H&MGROSZKA&MODA:

Legginsy: H&M (z kompletu)

Czapka w groszki: PEPCO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *