Mama jedynaczki (na razie) i mała tajemnica

Nie wiem dlaczego, ale ostatnio wciąż do mnie napływają dziwne pytania o drugie dziecko? Co jest śmieszniejsze najczęściej padają od osób, które tych dzieci nie mają 😀 Hehe.. no cóż muszę Was zaskoczyć…

bardzo bym już chciała tego drugiego maluszka, z tymi małymi stópkami przesłodkimi, ale .. narazie muszę się chwilę ogarnąć w rzeczywistości. Teraz jest ten czas, kiedy Groszka wreszcie może się sobą zająć dłużej niż 5 minut (nawet dochodzi do 20). I teraz jest ten czas, kiedy jeszcze mam chwilę na rozwój i poświęcenie się temu co kocham (oprócz Groszki. I męża. I mamy. Dobra żart) – czyli fotografii. Zajmuje to naprawdę sporą część mego życia. Nauka + blog + pierwsze zlecenia + obróbki, to spokojnie jeden etat (tylko taki przyjemny etat :). Dodatkowo trochę małe mieszkanie też ogranicza, chociaż to nie wymówka, bo można żyć w małym i nawet w czwórkę … i żyć szczęśliwie też można.

Będąc mamą jednego takiego urwisa – daje radę. Nie wiem co będzie przy dwójce ( a mam zamiar mieć trójkę), więc PODZIWIAM i jeszcze raz podziwiam mamy więcej niż jednego malucha! Mamy dwójki, trójki i dziesiątki – jesteście boskie! Nie wyobrażam sobie siebie w tej roli (na razie), ale .. to chyba kwestia przyzwyczajenia.

Tak jak zaczynało się z jednym, zacznie się z drugim .. i z trzecim. I na tym zakończmy! Czas na drugie daje sobie do 30-tki, a co!

A teraz mała tajemnica!

PHOTOGROSZKI: Poniżej tak przy temacie jednego – jedna Naduśka na pustej łące. Większość zdjęć wykonana w pełnym słońcu, czyli w momencie gdy zdjęć teoretycznie wykonywać się nie powinno. Ja mam na to doskonały sposób. Przy odpowiednich ustawieniach aparatu, można dać radę 😉 Według zasady, której nauczyłam się  na spotkaniach od DR5000 ustawiłam jak najniższe ISO (100 lub 160), f/1.8, 1/8000s. I jak? Da się? Da!

P.S. Groszka miała chodzone 😉

zdjęcia maków

maki

niebo i łąka

łąka

łąka

 

jedynaczka

łąka

mama jedynaczki  

łąka

GROSZKA&MODA:

– sukieneczka w arbuzy – H&M (wyprzedaż),

– czapka – PEPCO

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *