HELLO !

Witamy wszystkich naszych nowych Czytelników! Jeśli jesteście tu jeszcze przez chwilę, to opowiem Wam krótką lecz prawdziwą historię! Zaczynamy!

Pewnego pięknego dnia miesiąca stycznia roku 2014-tego (tak naprawdę było szaro, zimno i mroźno jak cholera:D) urodziło mi się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju dzieciątko. Po kilku godzinach bardzo wytrzymałościowej i ciężkiej "gimnastyki" ujrzałam Ją – Groszkę. Świat stanął do góry nogami. Natychmiast zaczęłam pisać bloga i robić miliony zdjęć, aby nie przegapić żadnego momentu z naszego życia. Tak się to zaczęło…


 

NASZ BLOG = NASZA HISTORIA ♥


 

Nasz blog jest miejscem ciepłym i bardzo przyjemnym. Opowiada o życiu – tym prywatnym i tym zawodowym. Z pasji do zdjęć i małych groszków, powstał pomysł na jego stworzenie!

Jest tu wiele moich inspiracji zdjęciowych, inspiracji macierzyńskich. Wszystko co związane z macierzyństwem, dziećmi, pięknem i dobrym gustem. Prosto, krótko i na temat.

Jesteśmy tu i teraz. Zaczynamy nową historię, historię rosnącego małego brzdąca i Jej Mamy, uczącej się bycia Mamą, odnajdywania się w nowej roli oraz… uczącej się robienia coraz piękniejszych i jeszcze bardziej niepowtarzalnych zdjęć. Jak będzie dalej?

Przekonajcie się sami! Zapraszamy razem z Groszką do naszego świata mody, zabawy, zdjęć i miłości!


Jeśli jesteście gotowi, zabierajcie się do lektury 😉

Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami, będzie dla Was przyjemny i trochę pożyteczny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *