FOTOALBUM

Fotoalbum to magiczna rzecz, która potrafi przenieść nas w czasie i pozwoli choć na chwilkę wrócić do chwil, które już minęły. Wykonuję je na Wasze specjalne zamówienie, a tym razem postanowiłam wykonać go i dla siebie samej!

Fotoalbum został wykonany bardzo starannie. Każdy kawałek strony był przemyślany i wykonany całkowicie według mojego autorskiego projektu. Wszystkie detale, piórka, rameczki są dopieszczone w każdym calu. Firma,która oferuje tego typu albumy jest bardzo solidna i myślę, że spokojnie mogę ją zaproponować moim klientom.

Album składa się z 26 stron i posiada sztywną okładkę softtouch, o bardzo gładkiej i miłej w dotyku powierzchni. Na niej może się znaleźć Nasze najlepsze lub ulubione zdjęcie według uznania wraz z dowolnym napisem. Strony nie są cienkimi kartkami, a sztywnymi i matowymi kartami, które przez najbliższe kilka lat nie ulegną podarciu, czy zniszczeniu.  Fotoksiążka oddaje założoną przeze mnie barwę kolorystyczną. Po otwarciu i rozłożeniu, karty rozkładają się na płasko – dla mnie to super rozwiązanie i dużo lepszy efekt wizualny. Jakość oceniam na 5 z plusem!

fotoalbum-fotogroszki-5

fotoalbum-fotogroszki-4

fotoalbum-fotogroszki-3

fotoalbum-fotogroszki-2

fotoalbum-fotogroszki-12

fotoalbum-fotogroszki-14

fotoalbum-fotogroszki-15

fotoalbum-fotogroszki-11

fotoalbum-fotogroszki-10

fotoalbum-fotogroszki-9

fotoalbum-fotogroszki-8


fotogroszki-logo

♥ Zapraszam na sesje brzuszkowe, noworodkowe, dziecięce i rodzinne ♥


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *