Alicja w Krainie Czarów – sesja zdjęciowa

Od dawna marzylam o takiej sesji. Tematycznej, trochę bajkowej, filmowej.. Wreszcie się udało. Potrzebna była mi tylko modelka (główna rola pierwszoplanowa – Groszka). Do tego trochę dodatków. Wyszło to tak.

Wyszło to tak, że… nie tak jak chciałam 😀 Cholenderrro (czy ja zawsze muszę być ze wszystkiego niezadowolona na 100%?)! Może jestem za ambitna. Ciągle chcę wiedzieć, umieć, robić więcej i więcej i więcej!

Jakiś czas temu powstał wpis "Wilanów w krainie czarów", ale to kompletnie co innego, choć równie bajkowego (wspominam ze względu na podobny tytuł, żeby ktoś nie pomyślał, że się powtarzam:D). Tym razem sesja już typowo związana z samym tytułem – dosłownie. Muszę dodać, że na pewno zostanie powtórzona. Myślę o scenerii leśnej! Mam już nawet na to konkretny pomysł, przydałaby się tylko odpowiednia pogoda i heyyyaaaa – focimy!

Do sesji wykorzystałyśmy wiele atrybutów związanych z mą ulubioną bajką (oczywiście "wykorzystałyśmy" bo wykonywałyśmy razem z Mamą Zosi, która ponownie była moim głównym pomocnikiem i bardzo pomocnym scenografem). Stworzyłyśmy:

– karty do gry wielkości kartonu A3, – czarny kapelusz, – ciastka EAT ME, – buteleczkę DRINK ME

Dodatkowo wykombinowałyśmy klucz czysto zarąbany z łazienki, czarne wstążeczki – do włosów i do klucza oraz .. najważniejsze! Stworzyłyśmy podłogę szachownicę. Dłuugo szukałyśmy pomysłu na szachownicę. Najpier materiały, potem jakieś układanki, internety (było już za późno), na koniec pozostałyśmy przy dwóch czarnych i dwóch białych brystolach. Wyszło całkiem fajnie, pomimo naprawdę złych humorów drogich Pań modelek. Świadomie użyłam słowa "drogich". Wiecie iloma ciastkami trzeba te małe szkraby przekupić, zwłaszcza gdy mają "ten dzień" ?

P.S. Grosia kocham Cię nad życie, ale jednak w tym wydaniu Zosia na białym tle rządzi ♥ Ustawienia aparatu i próby ogarnięcia M (manualu) zostały trochę zaprzepaszczone. To chyba jeszcze nie czas na mnie 🙂

GROSIA w Krainie Czarów

alicja w krainie czarów - sesja zdjęciowa

tematyczna sesja zdjęciowa   sesja zdjęciowa w krainie czarów

ZOSIA w Krainie Czarów

sesja dziecięca

  alicja w krainie czarów - sesja

eat me   drink me

zdjęcie z góry

GROSZKA&MODA:

– niebieska tunika – PEPCO,

– biały rampers z koronką – COOL CLUB,

– fartuszek – MÓJ osobisty sprzed 20 lat :),

– skarpetki z falbanką – PEPCO

 

Jeśli się spodobało, proszę lajknąć, komętnąć albo poprostu dać znać! 🙂

Wasza opinia jest dla mnie ważna!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *