Powieś sobie plakat!

Czy Twoje ściany owiewają nudą lub brakuje im tego czegoś? Biegnę z pomocą i na ratunek. Jeśli chcesz mieć wyjątkowe wnętrze koniecznie tu zajrzyj, ściągnij plik za darmo i powieś sobie mój plakat!

Jak większość kobiet, dbam o porządek porządany – sprzątam, chcę aby w domu było ładnie, schludnie, estetycznie. Kocham mini detale, dodatki, które razem tworzą spójną całość, ale kocham też moje wspaniałe dziecko. Z nią (Groszką), nie postawię sobie nisko ślicznych kwiatów w wazonie. Nie mogę mieć pięknych świec na wysokich dekielkach (które zakupiłam i stoją w zamknięciu przed żarłaczem świeczkowym). Generalnie "chcę, ale nie mogę".

Z tego powodu mam jedno rozwiązanie dla szczęśliwych posiadaczy maluchów. Ściany. Ściany, które możesz spersonalizować na maksa i które możesz wypełnić czym tylko chcesz. A ja proponuję Ci dziś właśnie takie rozwiązanie, które stworzyłam sama. Bardzo zainspirowała mnie do tego Magda z http://www.mypinkplum.pl/.

Stworzyłam ciekawe plakaty, z których możesz skorzystać i Ty! Najpierw skorzystałam z jednego pomysłu Magdy i pobrałam jej plakat, który mi się podobał. Potem musiałam zmienić trochę styl, bo kolory nie pasowały do mego wnętrza. Siedziałam, myślałam aż stworzyłam coś swojego. Teraz mogę się podzielić i ja. Jeśli komuś przypadnie do gustu, pobierajcie śmiało. Są dla Was zupełnie za free (zjedź na sam dół, jeśli chcesz pobrać plik ;).

powies sobie plakat

Chcesz taki plakat na swojej ścianie ? 

Zjedź w dół strony, pobierz plik w formacie A4 i wydrukuj. Jeśli masz drukarkę z kolorem – to żaden problem, wydrukujesz w kilka sekund i włożysz w ramkę (tylko o niej nie zapomnij).

 

POBIERZ PLAKAT

 

Baw się dobrze i pochwal się efektem 😉

Jeśli się spodobało, polajkuj, skomentuj i przybij piątaka!

2 thoughts on “Powieś sobie plakat!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *