MOJE BIURKO

Dziś chciałabym Wam przedstawić moje i tylko moje biurko we własnej postaci. Miejsce przeznaczone tylko dla mnie. Jedyne takie w domu i osobiste! Myślałam nad nim baaardzo długo i bardzo chciałam takie mieć – dość niewielkim kosztem, a żeby spełniało wszystkie me marzenia. Poszperałam po internetach, skorzystałam z pomocy kolegi stolarza i wyszło pięknie. 

Biurko znalazłam na powszechnym portalu, gdzie można kupić i wszystko i nic. Niestety zostałam trochę wprowadzona w błąd z rozmiarem, ale już było trochę po ptakach. Biurko kupione, cena trochę obniżona. Nie mieści mi się w pokoju. Załamana łapę telefon do znajomych. Płaczącym (śmiech) tonem mówię, że muszą mi pomóc.

Po kilku dniach mam przycięte do odpowiedniego rozmiaru biurko. Starta powierzchnia papierem ściernym. Kolor z brązu przemalowany na biało – mój ulubiony! Nowy komputer do obróbki zdjęć <3 Prostota jest the best!

Teraz można już tylko pracować!

biurko handmade

 


A Wy jesteście za kupnem nowości czy też lubicie maczać palce we własnych czterech kątach i mieć je typowo po swojemu?


Dzieki ze tu jestes

9 thoughts on “MOJE BIURKO

    1. Mój omalże też by był bez szufladki na dole, bo metrażowo się prawie nie zmieściła. Ale koniec końców dało radę 😀 Proste też są super!

  1. Uwielbiam biel. Bardzo ładnie się prezentuje. Ja niestety zakupiłam w pośpiechu biało-brązowe. Następne na pewno będzie białe!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *