MOJE BIURKO

Dziś chciałabym Wam przedstawić moje i tylko moje biurko we własnej postaci. Miejsce przeznaczone tylko dla mnie. Jedyne takie w domu i osobiste! Myślałam nad nim baaardzo długo i bardzo chciałam takie mieć – dość niewielkim kosztem, a żeby spełniało wszystkie me marzenia. Poszperałam po internetach, skorzystałam z pomocy kolegi stolarza i wyszło pięknie. 

Biurko znalazłam na powszechnym portalu, gdzie można kupić i wszystko i nic. Niestety zostałam trochę wprowadzona w błąd z rozmiarem, ale już było trochę po ptakach. Biurko kupione, cena trochę obniżona. Nie mieści mi się w pokoju. Załamana łapę telefon do znajomych. Płaczącym (śmiech) tonem mówię, że muszą mi pomóc.

Po kilku dniach mam przycięte do odpowiedniego rozmiaru biurko. Starta powierzchnia papierem ściernym. Kolor z brązu przemalowany na biało – mój ulubiony! Nowy komputer do obróbki zdjęć <3 Prostota jest the best!

Teraz można już tylko pracować!

biurko handmade

 


A Wy jesteście za kupnem nowości czy też lubicie maczać palce we własnych czterech kątach i mieć je typowo po swojemu?


Dzieki ze tu jestes

9 thoughts on “MOJE BIURKO

    1. Mój omalże też by był bez szufladki na dole, bo metrażowo się prawie nie zmieściła. Ale koniec końców dało radę 😀 Proste też są super!

  1. Uwielbiam biel. Bardzo ładnie się prezentuje. Ja niestety zakupiłam w pośpiechu biało-brązowe. Następne na pewno będzie białe!

      1. Niestety już nie można, ale dziękuję. Dopisuję białe do mojej listy życzeń. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *